Сыйфат өчен Татарстан Республикасы Хөкүмәте премияләрен алуга гаризалар кабул ителә

2019 елның 13 марты, чәршәмбе

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының 2003 елның 11 апрелендәге 198 номерлы карары белән ел саен конкурс нигезендә продукция һәм хезмәт күрсәтүләр сыйфаты өлкәсендә зур нәтиҗәләргә ирешкән, аларның иминлеген тәэмин иткән, шулай ук идарәнең югары нәтиҗәле методларын гамәлгә керткән өчен оешмаларга тапшырыла торган Сыйфат өчен Татарстан Республикасы Хөкүмәте премиясе гамәлгә куелды. Конкурста катнашу өчен гаризалар Сыйфат өчен Татарстан Республикасы Хөкүмәте премияләрен бирү советының техник секретариаты тарафыннан 2019 елның 31 мартына кадәр info@pcq.ru электрон адрес, тел.: (843) 292-04-95, 292-07-48 буенча кабул ителә.

Республика предприятиеләре һәм оешмалары конкурста катнашу өчен чакырыла.