Ирек Фәйзуллин SGS компаниясе вәкилләре белән очрашу уздырды

2017 елның 19 июле, чәршәмбе

ТР төзелеш, архитектура һәм ТКХ министры Ирек Фәйзуллин ТР Президенты Рөстәм Миңнехановның йөкләмәсе буенча  SGS компаниясе вәкилләре белән очрашу уздырды. Аның кысаларында хезмәттәшлекнең мөмкин булган юнәлешләре турында фикер алыштылар.

Чарада  шулай ук  Татарстан Республикасы төзелеш, архитектура һәм ТКХ министрының беренче урынбасары Алексей Фролов, министр урынбасары Ильшат Гимаев, “Татинвестгражданпроект” ДУП генераль директоры урынбасары Максим Быков,  “ТР баш инвестицион-төзелеш идарәсе” директоры Марат Мансурович һәм башкалар катнаштылар.

Без торак тапшыру буенча Рәсәй Федерациясендә алдынгы позицияләрдә торабыз һәм Идел Буе Федераль округында беренче урыннарны алырга дәвам итәбез. Республиканың әһәмиятле программаларның берсе булып, шулай ук универсаль спорт мәйданчыклары төзү, республика шәһәрләрендә һәм районнарында балалар бакчалары төзү, тора", - дип билгеләп үтте Ирек Фәйзуллин. Очрашу ахырында яклар алга таба да хезмәттәшлеккә өмет белдерделәр.